Blachodachówki i blachy trapezowe - Pokrycia Dachowe

+48 505 009 535
+48 501 420 210
Przejdź do treści

Menu główne:

Blachodachówki i blachy trapezowe

Blachodachówki

Blachodachówka to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na dach – niewielki ciężar pozwala na jej zastosowanie przy renowacji starych obiektów, a przy budowie nowych daje możliwość wykonania lżejszej konstrukcji więźby dachowej, co sprawia, że pokrycie jest bardziej ekonomiczne. Ponadto pozwala
na bardzo szerokie możliwości w doborze kolorystyki, jest estetyczna oraz łatwa w utrzymaniu czystości,
nie wymaga też specjalnej konserwacji. W obecnej chwili blachodachówki można zaliczyć również
do bardzo trwałych pokryć dachowych, gdzie gwarancja producenta dochodzi nawet do 50 lat.


Blachy trapezowe

Wszechstronne zastosowanie stawia blachy trapezowe w gronie niezastąpionych metod krycia dachów o niewielkim kącie nachylenia. Dotyczy to szczególnie budynków przemysłowych, wielkogabarytowych, niestandardowych, a zarazem nowoczesnych w formie aranżacji architektonicznych. Możliwość wyboru spośród wielu różnych kształtów i ciekawe wzornictwo sprawiają, że blachy trapezowe są materiałem szczególnie rozpoznawalnym na rynku budowlanym.

Panele dachowe i elewacyjne

Polecany głównie do pokrycia dachów obiektów objętych ochroną konserwatorską i sakralnych, a także na dachy i elewacje nowo budowanych apartamentowców, nowoczesnych budynków jednorodzinnych i użyteczności publicznej. Blacha na rąbek stojący z zamkiem zatrzaskowym dzięki szybkości i prostocie montażu znacznie przewyższa inne blachy, natomiast podwyższona sztywność daje możliwość układania jej na łatach bez konieczności deskowania połaci. Niniejsze zalety pozwalają również na stosowanie tego rodzaju pokrycia jako panelu ściennego zapewniając oryginalne wykończenie elewacji w układzie pionowym i poziomym. Zaprojektowany zamek zatrzaskowy pozwala na szybkie i pewne łączenie paneli bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów łączących.

PRODUCENCI


  
© 2017 Pokrycia Dachowe | Realizacja: GRAF | www.graf-oborniki.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego