O nas

Chciałbyś wybrać optymalne pokrycie dachowe na dach Twojego domu? Szukasz sprawdzonych materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach? Potrzebujesz firmy kompleksowej, w której możesz zakupić materiał, a ona zajmie się jego montażem?

Specjalizujemy się w sprzedaży pokryć dachowych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstwa. Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz renomowanym przedstawicielem znanych marek. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wszelkiego rodzaju pokryć dachowych niezbędnych do budowy dachu, pozwala zapewnić naszym Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa na najwyższym poziomie jakościowym.
U nas otrzymasz bezpłatną wycenę, fachową pomoc przed, jak i po zakupie. Starając się zaspokoić oczekiwania naszych Klientów, systematycznie powiększamy asortyment oferowanych towarów i usług, na bieżąco informując o wszelkich nowościach i promocjach.

Dekarstwo i ciesielstwo

Oprócz typowej działalności handlowej nasza firma zajmuje się także wykonawstwem dachów płaskich i skośnych, również w ramach zamówień publicznych. Wykonujemy remonty pokryć dachowych z papy, blachy oraz dachówki.
Zajmujemy się także budową altan, drewutni, domków letniskowych i pokrewnych konstrukcji. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, również do demontażu ETERNITU. Obszar naszego działania to cała Polska. Wiele z naszych realizacji można zobaczyć tutaj.

Budując z nami oszczędzasz 15% VAT!