Usługi

Jesteś zainteresowany ofertą kompleksowego wykonawstwa dachów?

Budowa oraz remonty dachów to usługi, które realizujemy na obiektach o różnorodnym przeznaczeniu: począwszy od budynków mieszkalnych, poprzez obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej, kończąc na zabytkowych kościołach. Podczas wykonywanych prac wykorzystujemy materiały budowlane najwyższej jakości, szczegółowo i rzetelnie dobrane i wycenione zgodnie z preferencjami Klienta.

Wymiana dachu dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowniczej i dekarzy, zostanie zrealizowana szybko i sprawnie. Nasza firma oferuje profesjonalne dekarstwo i ciesielstwo oraz kompleksową obsługę Klientów: począwszy od przygotowania szczegółowego kosztorysu inwestycji, poprzez transport materiałów na miejsce budowy,  na profesjonalnym montażu kończąc. Na wykonane prace na Państwa dachu udzielamy gwarancji oraz zapewniamy opiekę posprzedażową.
Posiadamy wszelkie uprawnienia, w tym do demontażu eternitu. Zajmujemy się także budową altan, drewutni, domków letniskowych itd. W zakładce Realizacje można zobaczyć kilka efektów naszych prac.

Podpisując z nami umowę na kompleksowe wykonawstwo dachu , zapłacą Państwo jedynie 8% podatku VAT za cały materiał i usługę. U nas zakupisz cały materiał wraz z montażem! Strop drewniany, więźba dachowa, pokrycie dachowe, okna dachowe, system rynnowy, obróbki blacharskie, akcesoria dachowe, termoizolacja.

Winda dekarska – dostępna bezpłatnie dla naszych klientów

Dodatkowo już od grudnia w naszej hurtowni dostępna jest winda dekarska.
Przy zakupie pokrycia dachowego w naszej hurtowni, wypożyczenie windy jest bezpłatne!

Budując z nami oszczędzasz 15% VAT!